Italská kosmetika

René Dessay

Pleťový krém s kyselinou glykolovou 5%,10%,15%

5% - Svěží pleť,mladšího vzhledu.První vrstva pleti vyhlazená,hydratovaná a sjednocená.

10% - Zmírnění a vymizení vrásek.Zmenšení pigmentových skvrn.Projasnění pleti.

15% - Projasněná pleť,hluboká hydratace,vrásky vypnuté,vyhlazení jizev po akné,pleť bez komedonů.

Super-hydratační pleťový krém - Ochranný krém zpomalující proces stárnutí,slouží k hluboké výživě vysušené a stresované pleti,zabraňuje tvorbě vrásek a ochabování pokožky.Je ideální k péči o suchou dehydrovanou pleť.

Vyhlazující tělová emulze s kys.glykolovou 15% - Je určena ke zlepšení vzhledu jizev,slunečních skvrn,stařeckých skvrn a podporuje odstraňování buněk.Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a hydratuje pokožku.Dochází ke zmírnění celulity a strií.

Sérum se silným lipolytickým účinkem - Směs aktivních složek má vysoce aktivní vliv na rozpuštění tukových polštářků.Redukce tělesného profilu,vyloučení toxinů a metabolických škodlivin.Zaktivovaná cirkulace,kůže je vyhlazená a odvodněná.

 

 

Alissa Beauté - speciální ampulky

Nanášejí se v malém množství (pár kapek) na obličej pod denní nebo noční krém.Ampulky mají konzistenci olejové,gelové či vodové.

Baobab - suchá pleť,regenarace,výživa
Extrakt se získává z ořechů stromu baobabu, který roste v Jižní Africe a Austrálii. Obsahuje velké množství beta karotenu, vitamínu C, aminokyselin a kyseliny tartarové. Působí jako silný antioxidant, rozpouští vnější vrstvu kůže, má silné regenerační schopnosti, vyživuje pleť a podílí se na tvorbě kolagenu a elastinu. Je vhodný i na velmi citlivou pleť.Voní po kakau,velice oblíbený.Olejová.

Kyselina hyaluronová - hydratace,zpevnění pleti
Kyselina hyaluronová je obsažená v dermě a její funkcí je stabilní vázání značného množství vody v pleti. Tím se stává pleť více napnutá, pružná a hydratovaná. Zlepšuje elasticitu, působí proti zjizvení tkáně a celkově pleť regeneruje.Lehce gelová.

Koenzym Q10 - vrásky,hydratace,regenerace
Je součástí každé živé buňky. Postupem věku se jeho množství v pleti snižuje. Má extra silné antioxidační účinky a v kombinaci s vitamínem A nebo E působí proti stárnutí pleti. Při pravidelném používání se pleť stává jemná, hebká a dobře hydratovaná.Olejová.

Synergie Caviar - regenerace,výživa,projasnění
Zcela jedinečné sérum na pleť s obsahem čistých aktivních látek jako je kaviár, získaný za studena, retinol a vitamin C. Synergie těchto látek silně regeneruje pleť, zpomaluje proces stárnutí, podporuje tvorbu kolagenu a mineralizuje. Je určené na všechny typy pleti, převážně na pleť stárnoucí, unavenou a stresovanou. Pravidelným používáním se pleť stává jasnější, pevnější, více hebká a jemná.Gelová.

Synergie Silk - vrásky,hydratace,regenerace
Sérum se silně výživnými a regeneračními vlastnostmi s obsahem proteinů z hedvábí a mořského elastinu. Doplňuje do pleti potřebné proteiny, které zabraňují tvorbě vrásek, dodává pleti pevnost a pružnost a zanechává ji hebkou na dotek. Urea pleť hydratuje a zabraňuje tvorbě šupin.Gelová.

 

Bioline

Thalasso Scrub (Tělový peeling) - Je to tělový olejový peeling s ojedinělým složením obohaceným o esenciální oleje (citrónová tráva, pomeranč, karafiát, rozmarýn lékařský). Má kosmetické, stimulační účinky, zajišťuje efektivní mechanické odlupování pokožky, a to rovněž díky přítomnosti vyhlazujících, drenážních a mineralizujících mořských solí, kombinovaných s výživným a zvláčňujícím působením rostlinných olejů.

Výživný krém s kyselinou hyaluronovou - Tajemství energie a vitality tohoto bohatého krému spočívá v přítomnosti vody z kiwi, orchideového extraktu a NMF. Jedná se o ultra lehkou hydratační a remineralizační emulzi, udržující hydrataci a působící preventivně proti suchosti pleti. Jakékoliv znaky stárnutí se stávají méně znatelné a pleť se jeví pružnější. Je ideální na dehydratovanou, suchou a velmi suchou pleť.

Borůvkový krém - hydratuje ,ochraňuje
Jedná se o kosmetický krém s hydratačními a ochrannými účinky, což je dáno obsaženými aktivními principy jako jsou extrakty z borůvky, jírovce, hlohu, vitamín A a vitamín E. Je vhodný převážně na jemnou, citlivou pleť, která snadno reaguje a červená.